top_kontor

Medarbejdere


Direktør Kurt Bennetsen
36 96 06 03 - 23 96 19 66
kurt@erhvervnorddanmark.dk   

Administrationssekretær Mona Veisene
36 96 06 02
mona@erhvervnorddanmark.dk 
(Dansk Erhverv)

Bogholder Hanne Lene Hørsholm
36 96 06 05
hanne@erhvervnorddanmark.dk  

Bogholder Rikke Holm Andersen
36 96 06 01 
rikke@erhvervnorddanmark.dk 

Konsulent Preben Pedersen
36 96 06 04 - 20 67 87 05
Preben@erhvervnorddanmark.dk


Administration og eksport Matias Berntsen
36 96 06 07
Matias@erhvervnorddanmark.dk



Hovedsponsor:
Business-sponsorer:


ERHVERV
NORDDANMARK

Nyhavnsgade 2
9000 Aalborg
98 16 06 00
info@erhvervnorddanmark.dk

Følg os via

Tilmeld eNYHEDSBREV
MISSION
Det er Erhverv Norddanmarks mission som tværfagligt erhvervsnetværk at være erhvervslivets samlende talerør og give regionens virksomheder værdi gennem dynamik, udvikling og vidensdeling.

VISION
Erhverv Norddanmark er proaktiv i den erhvervspolitiske debat og er den foretrukne dialogpartner i erhvervsudviklingen af Aalborg og Norddanmark.

Ældst · Størst · Stærkest